Vilniaus TEO krepšininkės Moterų Eurolygos varžybose iškovojo pirmąją pergalę. Namie rungtyniavusios vilnietės 71:65 (18:13, 20:16, 20:15, 13:21) įveikė Skijaus „Famila Basket“ komandą iš Italijos.

Beveik visas rungtynes pirmavusios aikštės šeimininkės varžovėms į priekį išsiveržti leido tik vieną kartą. Po puikiai pirmajame kėlinyje žaidusios TEO komandos amerikietės Ebony Hoffman taiklių metimų vilnietės pirmavo 8:2, 12:4, tačiau kėliniui baigiantis „Famila Basket“ krepšininkės sušvelnino skirtumą iki 3 (16:13), o antrojo ketvirčio pradžioje po Raffaellos Masciadri dvitaškio išsiveržė į priekį (20:18).

Mačas dar keletą minučių vyko apylygiai, tačiau netrukus savo žodį tarė aikštelėje pasirodžiusi Eglė Šulčiūtė. Ji pelnė 9 taškus iš eilės ir padėjo TEO krepšininkėms susigrąžinti solidų pranašumą (32:24).

Trečiojo kėlinio pradžioje vilnietėms pavyko padidinti savo pranašumą iki dviženklio skaičiaus. Prie to prisidėjo ir „Famila Basket“ ekipos puolėjai iš Kongo Demokratinės respublikos Mudju Ngoyisai skirta techninė pražanga.

Arbitrai afrikietę nubaudė už jiems parodytą nepadorų gestą – ištiestą vidurinį rankos pirštą. Sėkmingai išnaudojusios šį epizodą vilnietės įgijo 16 taškų pranašumą (48:32).

Per paskutinę rungtynių minutę „Famila Basket“ krepšininkės sušvelnino skirtumą iki 6 taškų (65:71), tačiau labiau priartėti jos neįstengė, o Lietuvos bei Baltijos krepšinio lygų čempionės šventė pirmąją pergalę. Tuo tarpu „Famila Basket“ krepšininkės patyrė jau antrąją nesėkmę iš eilės ir nusirito į moterų Eurolygos A grupės turnyrinės lentelės dugną.

Rezultatyviausiai TEO žaidė Rima Valentienė ir Eglė Šulčiūtė, surinkusios po 15 taškų. Katie Douglas pelnė 11, Ebony Hoffman ir Sandra Valužytė įmetė po 10.

Per šias rungtynes TEO ekipoje jau rungtyniavo dėl pėdos traumos sezono pradžią praleidusi amerikietė Katie Douglas. Rungtynėms dėl dviejų amerikiečių limito Vilniaus klubo treneriai negalėjo registruoti gynėjos iš JAV Kristin Haynie.