Pirmasis FIBA rengiamo Europos taurės turnyro turas sėkmingai susiklostė dar dviem klubams, kuriuos treniruoja lietuviai. Trečiadienį pergales šventė tiek Ramūno Butauto, tiek Rimo Kurtinaičio komandos.

Butauto vadovaujama Rygos „ASK Riga“ komanda F grupės rungtynėse išvykoje 93:87 (24:19, 13:14, 30:27, 26:27) nugalėjo pajėgiausią Čekijos komandą Nymburko ČEZ.

Svarų indėlį į pergalę įdėjo du lietuviai. Stepas Babrauskas per 29 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Martynas Andriukaitis per 24 minutes Latvijos klubui pelnė 11 taškų (4/9 dvitaškių, 3/4 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Pergalę šventė ir G grupėje žaidžianti Permės „Ural Great“ ekipa, kurią treniruoja Kurtinaitis. Rusijos klubas išvykoje 86:78 (18:23, 22;15, 19:17, 27:23) nugalėjo Sofijos CSKA krepšininkus.

Pirmąjį Europos taurės turą baigs Žeronos „Akasvayu“ ir „Šiaulių“ krepšininkai. Jų dvikova baigsis vėlų trečiadienio vakarą.

uz cekus zaidzia 7 legionieriai ir treneris ne vietinis. ne tokie ir mazi pinigai tam klube, tiek kad sunku geru zaideju pritraukt... vis del to cekija. o uz ask del traumu nelose millage ir bramlett. du pagrindiniai zaidejai.
2006-11-09
Nes isvykoje zaide o nemacius rungtyniu sunku pasakyt ar labai jau ten sunkiai. Beja pries varzybas lazybu kontoros cekus laike varzybu fovoritais.