Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipa Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ (3-7) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Svečiuose rungtyniavę klaipėdiečiai 80:73 (24:15, 13:18, 21:13, 22:27) palaužė Plungės „Olimpą“ (2-9).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Nafta-Universitetas“ pirmavo 10 taškų skirtumu (58:48), tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes svečiai dar padidino persvarą iki 15 taškų (78:63) ir ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Nafta-Universitetas“: Viktoras Chodosovskis, Antanas Montrimavičius ir Domininkas Matutis po 18, Marius Grigaitis 10, Tadas Maželis 8, Donatas Norkus 6.

„Olimpas“: Dainius Vaitelis 14, Ovidijus Kaminskas 11, Elvinas Gintvainis 10, Deividas Keburys 9, Vaidas Kazonas 8 ir Evaldas Lengvinas po 8.