Mantas Ruikis surinko trečdalį savo komandos taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Dramatišką pergalę trečioje pagal pajėgumą Prancūzijos lygoje iškovojo Manto Ruikio vedama „Saint-Chamond“ (7-2) komanda, namuose 60:58 (17:8, 16:17, 10:15, 17:18) palaužusi „Chartres“ (4-5) klubą.

Ruikis per 32 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą.

Puikų pasirodymą surengę ir Andrius Ragauskas, tačiau jo vedamai Lurdo „Loudres“ (4-5) ekipai pasiekti pergalės nepavyko. Ji svečiuose 92:97 (27:25, 19:25, 19:18, 27:29) turėjo pripažinti Riuej Malmezono „Rueil Athletic Club“ (5-4) žaidėjų pranašumą.

Starto penkete mačą pradėjęs Ragauskas per 32 minutes surinko 24 taškus (1/6 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, tačiau užsidirbo 4 blokus, 6 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Lengvą pergalę įsirašė Saint-Brieuco „Basket“ (2-7) ekipa su Aurimu Adomaičiu. Lietuvio komanda išvykoje 82:48 (31:12, 10:7, 18:19, 23:10) sutriuškino Paryžiaus CFBB (0-9) klubą.

Adomaitis aikštelėje praleido 2 minutes, krepšio neatakavo, atkovojo 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.