Toliau pergalingai Eurolygos arenose žygiuoja Atėnų „Panathinaikos“ klubas, trečiojo turo rungtynėse išvykoje 86:65 (20:15, 17:16, 18:14, 31:20) įveikęs Liublianos „Union Olimpija“.

Galutinis rungtynių ne visiškai tiksliai atspindi rungtynėse vykusią kovą. „Union Olimpija“ iki pat ketvirto kėlinio vidurio neleido varžovams įgyti dviženklės persvaros ir galutinai palūžo tik mačo pabaigoje.

Po Marko Miličiaus tritaškio ketvirto kėlinio pradžioje komandas skyrė vos 7 taškai (52:59), tačiau į tai Nikos Hatzivrettas ir Sani Bečirovičius atsakė taikliais tritaškiais, be to Bečirovičius pataikė iš po krepšio ir skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų – 67:52. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas.

„Panathinaikos“ atstovaujantis Ramūnas Šiškauskas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Robertas Javtokas per 11 minučių surinko 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir 1 kartą prasižengė.

Tuo tarpu „Union Olimpija“ atstovaujantis Saulius Kuzminskas žaidė 17 minučių ir pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Panathinaikos“: Tony Delkas 15, Demos Dikoudis 12, Nikos Chatzivrettas ir Mike’as Batiste’as po 10.

„Union Olimpija“: Marko Miličius 19 (13 atk. kam.), Teemu Rannikko 17, Manucharas Markoishvili 12.

javtokas jei normal gautu laiko taj wisai naudingaj zaistu nes wa per toki trumpa laika 5tsk ir 4kamuoliai tikraj neprastaj