Gilbertas Arenasas buvo sunkiai sustabdomas, o jo vedama Vašingtono „Wizards“ komanda sutriuškino Indianos „Pacers“ krepšininkus 117:91 (33:26, 29:21, 37:21, 18:23). Indianos klubas vertėsi be traumuoto puolėjo Jermaine‘o O‘Nealo.

Įpusėjus dvikovai „Wizards“ pranašumas siekė 15 taškų, tačiau Vašingtono klubo treneris Eddie Jordanas savo auklėtiniams tvirtino, kad žaidimu jis nėra patenkintas. Aukštesnę pavarą puolant įjungę šeimininkai, vedini 40 taškų pelniusio Arenaso, dar labiau atitrūko nuo varžovų.

„Treneris sakė: „Jei ir toliau taip žaisite, jie mus pavis rungtynių pabaigoje. Jie atsigaus, o mes kapituliuosime namie. Taigi turite grįžti į aikštę, juos sustabdyti ir neleisti pelnyti lengvų taškų“, – tvirtino Arenasas.

Jordano norai išsipildė – iki didžiosios pertraukos 50 procentų tikslumu krepšį atakavę „Pacers“ žaidėjai po didžiosios pertraukos realizavo tik 27 procentus metimų. „Wizards“, kuri trečiojo kėlinio pradžioje pelnė 12 taškų be atsako, atitrūko 26 taškais – 76:50.

Indianos klubo negelbėjo į aikštę grįžęs Šarūnas Jasikevičius. Praėjusias rungtynes dėl nugaros skausmų praleidęs lietuvis per 18 minučių pelnė 5 taškus (0/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet 4 sykius suklydo.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 40 taškų, Antawnas Jamisonas 19, Caronas Butleris 12, DeShaunas Stevensonas 10, Brendonas Haywoodas 9.

„Pacers“: Alas Harringtonas 23, Marquisas Danielsas 11, Danny Grangeris 10, Jamaalas Tinsley 9.