Vince‘as Carteris paskutiniame kėlinyje pelnė 13 iš savo 30 taškų ir padėjo pirmą pralaimėjimą šį sezoną patirti Jutos „Jazz“ (4-1) ekipai. Jutos krepšininkai išvykoje 89:96 turėjo pripažinti Naujojo Džersio „Nets“ (2-1) pranašumą.

Carteris trečiojo kėlinio viduryje patyrė traumą ir buvo manoma, kad į aikštę jis nebegrįš. Tačiau jau ketvirto kėlinio pradžioje jis pasirodė ant parketo ir vedė „Nets“ į pergalę. Likus žaisti pusantros minutės Carteris dviem baudų metimais padidino savo ekipos pranašumą iki 3 taškų (92:89) ir „Jazz“ daugiau taškų nebepelnė.

„Nets“: Vince‘as Carteris 30 taškų, Richardas Jeffersonas 23, Jasonas Kiddas ir Antoine’as Wrightas po 15.

„Jazz“: Carlosas Boozeris (7 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai) ir Derekas Fisheris po 15, Deronas Williamsas 14, Mattas Harpringas ir Mehmetas Okuras po 13, Gordanas Giričekas 11.

„Jazz“ buvo viena iš dvejų iki šiol nepralaimėjusių ekipų. Dabar, vienintelė komanda nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio, yra Naujojo Orleano „Hornets“.