Trečiadienį (11.08) Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje buvo sužaistos pirmosios jau šeštojo Sabonio paramos fondo taurės turnyro rungtynės. Šiame turnyre daugiausia dalyvauja bendrovių, kurios remia Sabonio krepšinio mokyklą bei Kauno „Žalgirio“ klubą, komandos.

Sezono atidarymo šventėje dalyvavo ir pats fondo įkūrėjas Arvydas Sabonis. Varžybų dalyvius taip pat sveikino vienas Kauno „Žalgirio“ klubo vadovų Gediminas Navikauskas.

„Džiugu, kad remdami vaikų krepšinį sportuojate patys ir dalyvaujate šiame turnyre. Linkiu gerų kovų ir džiaugsmingų akimirkų aikštelėje“, – sveikindamas dalyvius, sakė Sabonis.

Norą dalyvauti šių metų turnyre pareiškė 21 komanda. Turnyro ekipas burtai suskirstė į tris pogrupius po 7 komandas. Rėmėjų krepšinio čempionatas vyksta pagal ULEB Eurolygos varžybų vykdymo sistemą. Turnyrą planuojame baigti gegužės mėnesį.

Per šį laiką kiekviena komanda sužais po14 rungtynių. Šiais metais turnyro rengėjai pratęs tradiciją rengti ir Sabonio paramos fondo „Žvaigždžių dienos“ šventę. Planuojama, kad šio renginio vinimi bus praeitų metų čempionų „SKP“ komandos bei turnyro žvaigždžių, kurias rinks komandų treneriai susitikimas.

Pirmoje turnyro dvikovoje susitiko turnyro senbuviai „Alto“ komanda bei naujokai banko „Snoras“ ekipa. Rungtynės vyko įdomiai ir permainingai. Pradžioje bankininkai kiek atsilikinėjo nuo savo priešininkų, tačiau po pertraukos padidino tempą ir netruko persverti rezultato savo naudai. Lemiamu tapo ketvirtasis rungtynių kėlinys.

„Alto“ komandai po Jasilionio tritaškio buvo pavykę išlyginti rezultatą likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos – 54:54. Vis tik „Snoras“  komandos krepšininkai ramiau sužaidę rungtynių pabaigą šventė pirmąją turnyro pergalę. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ginevičius, pelnęs 29 taškus. „Alto“ ekipai daugiausia taškų – 20 pelnė Kvedaras.

Antrose turnyro rungtynėse susitiko „Naftelf – Nowaco“ ir „Karūnos“ ekipos. Antrosios rungtynės susiklostė dar dramatiškiau nei pirmosios. Pirmąjį kėlinį laimėję „Naftelf – Nowaco“ krepšininkai, antrajame iniciatyvą atidavė „Karūnos‘ ekipai, kuri pirmavo ir po trijų kėlinių.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Šįsyk fortūna palankesnė buvo „Karūnos“ komandai, kuri pasiekė pergalę rezultatu 60:53. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Sujeta, kuris savo komandai pelnė 17 taškų. „Naftelf – Nowaco“ ekipoje pasižymėjo Viršilas, pelnęs 16 taškų.

to Jiri
kazkaip Gineviciu praleidai su 29 taskais
2006-11-09
na ryskeja sio turnyro individualus lyderiai... tai - jasilionis ir sujeta... idomu kurio komandai geriau seksis... altas juk vis del to senbuviai...sekmes dalyviams!