Trečiąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Bolonijos „Climamio“ krepšininkai. Jie išvykoje 73:78 (18:20, 18:15, 24:22, 13:21) nusileido Maskvos „Dinamo“ ekipai, kuriai tai buvo antroji pergalė šį sezoną.

Sėkmingai su Rusijos krepšininkais italai kovojo daugiau nei tris kėlinius. Sužaidus 34 minutes „Climamio“ dar buvo priekyje (68:61), tačiau du iš eilės tritaškius pataikęs Travisas Hansenas sumažino italų pranašumą iki minimumo (68:67).

Šiais Hanseno taikliais tritaškiais „Climamio“ ekipos bėdos nesibaigė. „Dinamo“ krepšininkai 4 minučių atkarpą laimėję spurtu 9:2 ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo 6 taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Dinamo“: Antonis Fotsis 26 taškai, Travisas Hansenas 14, Dimitrijus Domani 12, Andrejus Truškinas 8, Bojanas Popovičius 6.

„Climamio“: Prestonas Shumpertas 16 taškų, Davidas Bluthenthalis 11, Tyusas Edney (6 kld.) 11, Stefano Mancinelli 10, Marco Belinelli 9.