Juanas Carlosas Navarro po pražangos prieš Kirką Penney Nuotr.:
„Žalgirio“ sirgalių pavydėjo „Winterthur“ krepšininkai Nuotr.:
Ainaras Bagatskis per minutės pertraukėlę Nuotr.:

Šeši Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau nesulaikė žaidėjo, visuomet pridarančio daugiausia nemalonumų. Juanas Carlosas Navarro pelnė 31 tašką ir atvedė Barselonos „Winterthur“ į pergalę – 92:86 (21:19, 22:23, 29:23, 20:21).

Iki mačo pabaigos likus žaisti pusę minutės ekipas skyrė vos 2 taškai (84:86), tačiau Kirkas Penney buvo nubaustas nesportine pražangą už grubų žaidimą prieš Navarro ir, pastarajam sumetus baudas, skirtumas šoktelėjo iki 4 taškų – 84:88.

[image=6626 left Mačiulis išsiskyrė kovingu žaidimu]Po to Navarro realizavo dar dvi baudas ir kataloniečiai tapo nepavejami per vieną metimą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti šešias su puse minutes „Žalgirio“ deficitas siekė 8 taškus (72:80), tačiau Hanno Mottolos ir Jono Mačiulio tritaškiai pakėlė sporto halę ant kojų – 78:80.

Komandoms apsikeitus taikliomis baudomis, kauniečiai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Marko Popovičius suklydo. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę Penney tritaškiu vėl galėjo išvesti savo komandą į priekį, tačiau prametė.

Kitoje atakoje Penney nesportiškai sustabdė Navarro ir viltys iškovoti pergalę buvo nubrauktos.

Kauniečiai jau pačioje rungtynių pradžioje nesulaikė Navarro. Ispanų gynėjas per pirmą ketvirtį pelnė devynis taškus ir daugiausia jo pastangomis „Winterthur“ pirmavo 21:19. Nors antrame ketvirtyje įsimėtė Mačiulis, tačiau pralaimėdami kovą po krepšiu ir nesulaikydami Gianluca Basiles bei Mario Kasuno kauniečiai leido varžovams atitrūkti – 34:40.

Visgi prieš didžiąją pertrauką Popovičius pelnė 4 taškus iš eilės, asistavo komandos draugams ir įpusėjus mačui ekipas skyrė vos taškas – 42:43 „Winterthur“ naudai.

Po Jaka Lakovičiaus tritaškio trečio kėlinio viduryje ekipas skyrė 8 taškai (49:57), tačiau Tanokos Beardo ir Penney pastangomis kauniečiai sustabdė varžovų spurtą – 56:60.

„Žalgiris“: Jonas Mačiulis 19, Hanno Mottola 18, Tanoka Beardas 14, Kirkas Penney 12, Paulius Jankūnas 12, Marko Popovičius 11.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 31, Mario Kasunas 16, Jaka Lakovičius 10.

gerai, kai zaidzia pries "eldo basket", kai krepsinis paremtas daugiau asmeniniais veiksmais nei kombinacinis, tuomet galima ir primetit ir apsigint.. kaip sake ivanovicius "paprastas zaidmas".. kai tik siek tiek idomesne komanda, tai bagatskis ryskiai pralaimi.. sireika isejo, bet derinuku kazkaip nepadaugejo..
2006-11-10
Na siemet puolimas tai tikrai UNREAL:) Senai tokio nemaciau. Aisku gynyba slubuoja, ir gan stipriai, bet nereikia pamirsti jog dar pati sezono pradzia, tad manau turetu pasitaisyti ir gynyba. Tik kad nebutu per velu... Nereikia cia nieko smerkti pralosem tai pralosem, belieka pasveikinti zalgirio vaikinus su kovingumu, is tiesu saunuoliai, bet Barca yra is tiesu siemet galinga. Sekmes Zalgiriui.
2006-11-10
+1
Kaip ir visada liaudis nepriima kritikos. Tik pasakiau PELNYTOS kritikos Žalgiriui iškart minusas :)))
2006-11-09
+1
to: LB33
gal geriau tu sawo pasiulimus pasilaikyk sau..!!! :D ypac Machoriciu.. :DDDDDDDDD
2006-11-09
+1
AL
gaila, bet nudziugino ZALGIRIO kovingumas
2006-11-09
Kad gynyba buvo vos ne tragiška pirmus tris kėlinius tai čia nereikia net neigti. O dėl nesportinės pražangos, man pasirodė kad tai tikrai buvo paskutinės nevilties pražanga, ilgai Penney nepaleido Navarro ir pasirodė gruboka, bet aišku žiūrint kokios svarbos tai buvo momentas galima buvo tos nesportinės ir neskirti.
2006-11-09
+1
nesportine prazanga likus 50s, skirtumas 2tsk, ginasi 5 pries 5??Lai teisejas eina i Afganistano C lyga teisejauti...
2006-11-09
-1
to: Persique
Pasvajok, su Bagiu pries Barons laimesit (ir namie ir isvykoje)
2006-11-09
+1
JIRI, LB33 nejuokin su tokiais komentarais. Visiskai nepriciom Bagatskis buvo siandien. Stiprus varzovas siandien buvo. Be to Machado visiskas 0 ir Beardas cirkus rode pirmus 2 kelinius, bet veliau isivaziavo senelis. Viskas cia gerai. Laimesim pas juos.
2006-11-09
na zalgiris puolime zaide tikrai puikiai, o 4 kelinyje parode, kad moka ir gintis. Na o tendencingo teisejavimo Navarro naudai kulminacija visi matet...
2006-11-09
+1
respectas bagiui... :D blbl... Brazys 2 jis yra. :/
2006-11-09
-2
Ir dar apie pergale, kuri buvo arti. Jei neklystu, per rungtynes Zalgiris pirmavo tik karta, o visa laika priekyje buvo Barsa. Vadinasi, Ivanonovic konytroliavo zaidimo eiga. Patarimas Zalgiriui, atsisveikinkit su Bagiu ir imkit nauja treneri. Siulau Machoriciu, Rescalcati, Zagadina. Jie kol kas sedi be kontraktu. Bagiui reikia dar pabuti asistentu.
2006-11-09
-4
manau zalgiris zaide gerai, o tik nepasiseke ant galo kai peney subaudavo 2 kartus
2006-11-09
Ivkovicius aplose Bagatski. Barsos priekis suzaide pirmojoje rungtiniu puseje. Kada Bagis nutare aktyvinti zaidima po kasiu, suzaide antroji linija. (Treciam kelinyje). Bagis taip pat pramiegojo 4 kelinyje prazangas. Likus 2 min. komanda turi buti prasizengusi 4 kartus. Zali to buvo nepadare. Prastas keitimas buvo treciam kelinyje sodinti Tanoka (kuris kaip tik eme rinkti taskus) ant suolo ir leisti Motola. Veliau Bagis klaida bande atitaisyti, bet momentas buvo praleistas. Taigi Ivkoviciaus pamoka Bagiui. Barsa eiloni karta laimi Kaune. Nudziugino Zalgirio kovingumas ir mazas klaidu skaicius.
2006-11-09
-2
nu tai aisku kad super.netycia pasiseke barsai ir viskas.dar tik ysibegeja zalgiris
2006-11-09
-2
nu navaro nekad nepatiko man.gaila zalgirio bet skyleta gynyba ir nieko cia nepadarysi.