Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkai toliau demonstruoja sėkminga žaidimą ULEB Eurolygos turnyre. Ketvirtadienį Prancūzijos klubas išvykoje 64:53 (9:11, 29:22, 14:3, 12:17) įveikė Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkus.

Tai buvo antroji „Sarthe Basket“ klubo, kuris laikomas vienu Eurolygos autsaiderių, pergalė trečiose šio sezono rungtynėse. Stambulo krepšininkai taip pat pasiekė dvi pergales.

Le Mano krepšininkai ne tik šventė pergalę, tačiau privertė varžovus pasiekti Eurolygos antirekordą. Per trečiąjį kėlinį „Efes Pilsen“ pelnė tik 3 taškus – mažiausiai, kiek iki šiol per kėlinį buvo įmetusi namie žaidusi komanda.

Po dviejų kėlinių Prancūzjos klubas pirmavo 5 taškais, tačiau itin sėkmingas trečiasis kėlinys palaidojo Stambulo krepšininkų viltis švęsti pergalę. „Efes Pilsen“ šiame mače vertėsi be traumuoto Antonio Grangerio ir prieš rungtynes komandą palikusio įžaidėjo Horace'o Jenkinso.

„Efes Pilsen“: Cenkas Akyolis 14 taškų, Nikola Prkačinas 13, Marcusas Haislipas 7, Karemas Gonlumas 6 (9 atk. kam.).

„Sarthe Basket“: Kenny Gregory 21 (10 atk. kam.), Yannickas Bokolo 14 (8 atk. kam.), Tysonas Wheeleris 8.