Prieš savaitę vykusiose Eurolygos rungtynėse Simas Jasaitis pelnė 27 taškus, tačiau Tel Avivo „Maccabi“ pralaimėjo vienam Eurolygos autsaiderių. Šįkart lietuvis nepelnė nė taško, o Izraelio čempionai namie 78:65 (16:19, 20:11, 22:16, 20:19) nugalėjo Romos „Lottomatica“ žaidėjus.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Lottomatica“ buvo priekyje 25:20, tačiau „Maccabi“ krepšininkai, vedini Lioro Eliyahu, pelnė 14 taškų be atsako ir atitrūko 34:25.

Nors įpusėjus mačui komandas skyrė tik 6 taškai (36:30), trečiąjį kėlinį Izraelio klubas pradėjo 9 taškais be atsako ir atitrūko 15 taškų skirtumu. Per likusį laiką Romos krepšininkams nepavyko sumažinti skirtumo iki vienaženklės ribos.

Šįkart „Maccabi“ lietuvis Jasaitis dvikovą pradėjo starto penkete, tačiau per 14 minučių prametė tritaškį ir taškų nepelnė. Jis tik spėjo atilikti 1 rezultatyvų perdavimą.

„Maccabi“: Willas Bynumas 19 taškų (6 kld.), Lioras Eliyahu 18 (8/9 dvitaškių), Rodney Bufordas 14, Derrickas Sharpas 13, Nikola Vujčičius 8 (9 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Vlado Ilievski 16, Ognjenas Askrabičius 11, Davidas Hawkinsas 7.