Baigėsi pirmasis FIBA rengiamo Europos Iššūkio taurės turnyro etapas. Ketvirtą pagal pajėgumą Europos klubinį turnyrą pradėjo trys klubai su lietuviais. Du iš jų ketvirtadienį susitiko tarpusavyje.

Pergalę 16-os komandų turnyre šventė dviejų lietuvių vedamas Čerkasų „Mavry“ (Ukraina) klubas. Jis C grupės rungtynėse namie 87:75 (21:20, 31:19, 16:17, 19L19) nugalėjo Algirdo Brazio treniruojamą Tartu „Rock“ (Estija) komandą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Rolandas Jarutis. Per 23 minutes gynėjas spėjo pelnyti 22 taškus (1/2 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 5/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Arnas Kazlauskas per 31 minutę nugalėtojams pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių). Puolėjas atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Brazio vadovaujamoje „Rock“ ekipoje žaidžiantis Povilas Butkevičius aikštėje praleido 10 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio). Puolėjas atkovojo ir prarado po kamuolį bei kartą prasižengė.

D grupėje pergalę šventė Dnepropetrovsko „Dnepr“ (Ukraina) klubas, kuris namie 66:56 (27:20, 14:7, 9:15, 16:14) nugalėjo Norčiopingo „Holmen“ (Švedija) krepšininkus.

Vienas naudingiausių nugalėtojų gretose buvo Donatas Zavackas. Praėjusią savaitę prie Ukrainos klubo prisijungęs puolėjas per 30 minučių pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų) ir atkovojo net 14 kamuolių. Jis taip pat kartą perėmė kamuolį, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Dnepropetrovsko komandoje rungtynėms registruotas nebuvo kitas lietuvis Tautvydas Lydeka.