Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje po gana lengvos kovos įveikę Sopoto „Prokom Trefl“ klubą 97:74 (26:17, 26:22, 25:13, 20:22).

Jau pirmame susitikimo ketvirtyje po taiklių Andrija  Zizičiaus, Jameso Penno bei Hanry Domercanto metimų graikų persvara pasiekė dviženklį skaičių – 22:12.

Po „Olympiakos“ spurto 7:0 antrajame kėlinyje, lenkų deficitas išaugo iki 17 (25:42) taškų.

Daugiausia Donato Slaninos bei Huseyino Besoko pastangomis, antrojo ketvirčio pabaigoje „Prokom trefl“ dar buvo sumažinę savo atsilikimą iki 8 taškų (36:45), tačiau netrukus vėl sekė graikų spurtas 7:2 ir „Olympiakos“ susigrąžino saugią persvarą.

25-ąją susitikimo minutę po taiklaus Alexo Ackerio metimo „Olympiakos“ persvara pasiekė 20 taškų ribą (65:45), o iki kėlinio pabaigos graikai savo pranašumą padidino iki triuškinamos 25 taškų persvaros.

Slanina buvo pagrindinė persona „Prokom Trefl“ ekipoje. Jis per 19 aikštelėje praleistų minučių surinko 19 taškų (3/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis rungtynes pradėjo startiniame penkete, tačiau jo indėlis buvo kuklesnis. Lietuvis per 22 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, tačiau pats 2 sykius neleistinai stabdė varžovus.

„Olympiakos“:  Andrija Zizičius 22, Alexas Ackeris 14, Jamesas Pennas 12, Sofoklis Schortsanitis 12.

„Prokom Trefl“: Donatas Slanina 19, Justinas Hamiltonas 15, Christianas Dalmau 11 ... Tomas Masiulis 3.

Slanina atrodo atranda savąjį žaidimą Lenkijoje.