Dirkas Nowitzki pelnė 35 taškus, Jasonas Terry surinko 30, o Dalaso „Mavericks“, kaip ir praėjusio sezono Vakarų konferencijos finale, įveikė Fynikso „Suns“ krepšininkus ir šventė pirmąją pergalę šį sezoną.

Pirmas ketverias rungtynes pralaimėjusi „Mavericks“ praėjusią naktį išvykoje 119:112 (34:26, 26:30, 33:29, 26:27) nugalėjo Fynikso „Suns“ ekipą. Ji taip pat nedemonstruoja gerų rezultatų – per šešerias rungtynes Fynikso krepšininkai laimėjo tik kartą.

Iki šiol per rungtynes NBA „Mavericks“ pataikymo procentas siekė 42,4 ir buvo vienas blogiausių lygoje. Tačiau žaisdami prieš „Suns“ Dalaso krepšininkai pataikė 54,8 proc. metimų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Mavericks“ pirmavo 95:85, tačiau 10 taškų be atsako pelnę šeimininkai likus žaisti 9 minutes išlygino rezultatą. Dar kartą rezultatas tapo lygus likus žaisti pusantros minutės – 112:112.

Jerry Stackhouse’as pataikė dvi baudas, Terry įmetė iš vidutinio nuotolio, o Amare‘o Stoudemire‘o pražanga puolant palaidojo „Suns“ viltis kovoti dėl pergalės.

„Suns“: Leandro Barbosa 30 taškų, Shawnas Marionas 21, Steve’as Nashas 20 (9 rez. per., 10 kld.), Amare’as Stoudemire’as 16, Borisas Diaw 13, Jalenas Rose’as 9.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 35 (11/19 metimų, 12/12 baudų), Jasonas Terry 30, Jerry Stackhouse’as 23, Devinas Harrisas 10.

Po šios „Mavericks“ pergalės NBA liko vos viena pergalės džiaugsmo nepatyrusi komanda. Visas trejas žaistas NBA rungtynes pralaimėjo Denverio „Nuggets“ ekipa su Linu Kleiza.