Ketvirtą pergalę šeštose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Indianos „Pacers“ ekipa, savo aikštėje 93:83 (27:32, 20:18, 23:13, 23:20) įveikusi Orlando „Magic“ (3-3).

„Pacers“ atitrūko trečio kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 11:2 ir susikrovė 7 taškų persvarą – 70:63. Ketvirtajame kėlinyje Alas Harringtonas pelnė 8 iš savo 32 taškų ir padėjo Indianos ekipai išsaugoti savo pranašumą.

Indianos klubui atstovaujantis Šarūnas Jasikevičius rungtyniavo 14 minučių ir pelnė 5 taškus (0/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/5 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą suklydo.

„Pacers“: Alas Harringtonas 32 taškai, Danny Grangeris 18, Stephenas Jacksonas 10 (2/10 metimų), Jermaine’as O’Nealas 9 (11 atkovotų kamuolių).

„Magic“: Jameeras Nelsonas 19, Dwightas Howardas (14 atk. kam.) ir Grantas Hillas po 17, Hedo Turkoglu 12.

its a jew egg, crush it
2006-11-11
-1
as manau kad dar gerai butu jei jis banguotai zaistu,, o daba kaskodel tik viena ta bangele ir buvo,,o siaip pastoviai zaidzia apgailetinai,,,ne vieta jam nba