Deividas Dulkys – rezultatyviausias Vloclaveko „Anwil“ komandos krepšininkas
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Deivido Dulkio vedama Vloclaveko „Anwil“ (4-3) komanda Lenkijos pirmenybė pasiekė ketvirtąją pergalę. Lietuvio atstovaujamas klubas namie 81:69 (26:15, 21:16, 17:15, 17:23) įrodė pranašumą prieš Tarnobžego „Stabill Jezioro“ (1-6) ekipą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Dulkys ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 19 taškų (3/6 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Triuškinamą nesėkmę patyrė Mindaugo Budzinausko treniruojama Starogardo „Polpharma“ (1-6) ekipa, kuri išvykoje 72:97 (23:27, 16:26, 16:19, 17:25) neprilygo Košalino AZS (2-5) klubo žaidėjams.

Ovidijus Varanauskas pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

Dvylikos klubų turnyro lentelėje „Anwil“ žengia trečioje, Budzinausko treniruojama komanda – paskutinėje vietoje.