Pergalingai nacionalines koledžų atletų asociacijos (NCAA) varžybas pradėjo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“ ekipa. Tryliktą reitingą tarp visų NCAA ekipų turinti komanda 81:49 sutriuškino „Prairie View Panthers“.

28 minutes rungtyniavęs Kavaliauskas pelnė 16 taškų ir kartu su Josephu Jonesu buvo rezultatyviausi savo ekipoje. Lietuvis pataikė 7 dvitaškius iš 8, abi mestas baudas, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Pergalę po dviejų pratęsimų šventė „American Eagles“, savo gretose turinti tris lietuvius. Ji 59:54 nugalėjo „Fairfield Stags“.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Linas Lekavičius, per 30 minučių surinkęs 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydęs ir 4 kartus prasižengęs.

Paulius Joneliūnas per 35 minutes surinko 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Arvydas Eitutavičius per 24 minutes pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit., 1/1 baudos), bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Pergalingai sezoną pradėjo ir „Old Dominion Monarchs“ su Valdu Vasyliumi, namie 54:40 nugalėjusi „Monmouth Hawks“. Lietuvis per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, triskart prasižengė ir dukart suklydo.

Triuškinamą pergalę šventė Vovos Severovo „Oakland Golden Grizzlies“, savo aikštėje 81:42 nepalikę vilčių „Defiance Yellow Jackets“. Puolėjas iš Lietuvos rungtyniavo 21 minutę ir pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei dukart prasižengė.

Tomo Jasiulionio „St.John‘s Red Storm“ 74:53 nugalėjo „North Florida Ospreys“. Lietuvis per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei kartą prasižengė.