Gedimino Maceinos klubui ir toliau nepavyksta iškovoti pirmosios pergalės Ukrainos Superlygoje
Nuotr. bcazot.com
Penktąją nesėkmę Ukrainos Superlygoje patyrė Gedimino Maceinos atstovaujama Dnieprozeržinsko „DniproAzot“ (0-5) komanda. Lietuvio klubas išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 72:74 (14:17, 13:15, 19:23, 26:19) nusileido Krivoj Rogo „Krivbasbasket“ (4-3) komandai.

Starto penkete žaidęs Maceina pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 2 taškus (1/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 0 naudingumo balų.

Iškovoti pergalės nepavyko ir Valdemaro Chomičiaus treniruojamai Dniepropetrovsko „Dnipro“ (1-5) ekipai. Lietuvio klubas namie 56:59 (9:15, 10:18, 22:9, 15:17) nusileido Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (4-3) krepšininkams.

Nuo susitikimo pradžios varžovus į priekį paleidę aikštės šeimininkai prasidėjus trečiajam kėliniui atsiliko 16 taškų skirtumu (19:35), tačiau sugebėjo panaikinti deficitą ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui išsiveržė į priekį (47:46). Tačiau tuomet svečiai spurtavo 10:3 ir nulėmė susitikimo baigtį.

Nugalėtojams po 15 taškų pelnė legionieriai iš JAV Anthony Marshallas bei LaRonas Dendy. „Dnipro“ komandoje išsiskyrė 14 taškų surinkęs Oleksejus Šepkinas.

Be pergalių Superlygoje žengianti Maceinos komanda turnyro lentelėje užima paskutinę – 14-ą vietą. Chomičiaus ekipa dalijasi 12-13 vietas.