Septintą iš eilės pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kauno „Žalgiris“, šeštadienį Vilniuje po atkaklios kovos 91:85 įveikęs vietos „Sakalus“. Kauno klubas yra vienintelis, šį sezoną SEB BBL dar nepatyręs nesėkmės.

Trečio ketvirčio pradžioje vilniečiai pirmavo 51:45, tačiau po kelių sėkmingų atakų kauniečiai priartėjo – 53:52. Po tritaškį pataikę Rolandas Matulis ir Aidas Viskontas padidino „Sakalų“ persvarą iki 5 taškų (59:54), bet „Žalgiris“darkart spurtavo ir po trijų kėlinių jau pirmavo 70:64.

Nors ketvirtame kėlinyje rezultatas kelis kartus dar buvo lygus (75:75, 77:77), tačiau iniciatyvą savo rankose laikė „Žalgiris“, kuris ir iškovojo pergalę.

„Žalgiris“: Kirkas Penney 14 taškų, Hanno Mottola 13, Jonas Mačiulis 10, Marko Popovičius 9, Vidas Ginevičius, Vaidotas Pečiukas, Paulius Jankūnas (13 atk. kam.) ir Vladimiras Štimacas po 8.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 17, Vytautas Šarakauskas 15, Aivaras Kiaušas 12, Aidas Viskontas ir Martynas Gecevičius po 10.

vos issikapste
2006-11-11
-4
Pergale pergale , bet kova del kamuoliu vel pralaimeta komandai , neturinciai dvimetriniu ir dar didele persvara 29:40. Be to , Sakalai po Zalgirio krepsiu nusieme 19 kamuoliu . Butent prasta zalgirieciu kova del kamuoliu po savo krepsiu ir leido Barsai sumest Zalgiriui daugybe tasku antrais ar net treciais meginimais . Stai ir paaiskejo kokia skyle po krepsiais gavo Zalgiris isejus Darjusui.