Penkių iš eilės pralaimėjimų seriją SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) nutraukė Valmieros „Lačplėša alus“ ekipa, šeštadienį Klaipėdoje 87:84 nugalėjusi vietos „Neptūną“.

Iki mačo pabaigos likus žaisti pustrečios minutės priekyje dar buvo „Neptūnas“ (82:79), tačiau Edgaras Rekis pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą, paskui pridėjo dvi taiklias baudas, pataikė Sandis Amolinšas ir likus žaisti minutę jau pirmavo latviai – 86:82.

Andrius Petkūnas dvitaškiu skirtumą sušvelnino, o Edmundas Gabranas pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir paliko „Neptūnui“ galimybę rezultatą išlyginti. Visgi Petkūno tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis buvo netaiklus ir „Lačplėša alus“ šventė pergalę.

„Neptūnas“: Michailas Anisimovas 19, Ronaldas Dorsey 13, Vaidotas Pridotkas ir Andrius Petkūnas po 12.

„Lačplėša alus“: Edgaras Rekis 21, Martinas Berkis 19, Juris Andzejevskis 16, Edmundas Gabranas 11, Sandis Amolinšas 10.

„Neptūnas“: Michailas Anisomovas.. Jo pavarde Anisimovas