Įtikinamą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) B grupės autsaiderių dvikovoje šventė Kėdainių „Nevėžis“, savo aikštėje 89:72 įveikęs „Panevėžį“. Kėdainiečiai iškovojo antrą pergalę per aštuonis mačus, o rungtynėmis mažiau žaidę panevėžiečiams liko su viena pergale.

Lygiai dvikova klostėsi tik pirmas šešias minutes. „Panevėžys“ pirmavo 10:8, tačiau kėlinio pabaigoje be atsako praleido 9 taškus ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 17:10. Antrame kėlinyje skirtumas greitai šoktelėjo iki 15 taškų (28:13) ir kėdainiečiai daugiau nebesižvalgė atgal.

„Nevėžis“: Mindaugas Sakalauskas 25 taškai, Žydrūnas Stankus 18, Gytis Sirutavičius 14, Audrius Mineikis ir Tomas Rinkevičius po 10.

„Panevėžys“: Paulius Počiuipa 17, Tomas Gaidamavičius 15, Giedrius Jankauskas 14 (11 atk. kam.).