Toliau be pralaimėjimų Rusijos krepšinio lygoje žengia Antano Sireikos treniruojamas Kazanės „Uniks“ klubas, šeštadienį išvykoje 85:71 nugalėjęs Rostovo „Lokomotiv“ ekipą. Tai buvo šeštoji Kazanės klubo pergalė.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Saulius Štombergas, per 34 minutes surinkęs 15 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 4/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Kšyštofas Lavrinovičius per 24 minutes surinko 13 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir rungtynes baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Darjušas Lavrinovičius nežaidė.

„Uniks“: Jarodas Stevensonas 18, Saulius Štombergas 15, Mateenas Cleevesas 14, Kšyštofas Lavrinovičius 13.

„Lokomotiv“: Krešimiras Lončaras 14, Sergejus Toporovas 13.

„Uniks“, kartu su tiek pat pergalių turinčia Maskvos CSKA, dalijasi pirma-antra vietomis.

Ketvirtą vietą užima Rūtenio Paulausko Maskvos srities „Dinamo“, namie 96:84 įveikusi Vladivostoko „Spartak“ ir iškovojusi ketvirtą pergalę per 6 mačus.

Nugalėtojams Andrius Giedraitis per 25 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 6/6 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Giedrius Gustas per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir 5 kartus prasižengė.

Tuo tarpu „Spartak“ atstovaujantis Tomas Nagys per 14 minučių pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 1/1 trit., 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Dinamo“: Nikolajus Padiušas 28, Andrius Giedraitis 19, Nikita Morgunovas 18, Joshua Davisas 15.

„Spartak“: Viktoras Keirou 24, Willie Deane’as 16, Virgilis Stanescu 14, Tomas Nagys 11.