Darjušas Lavrinovičius buvo arti trigubo dublio
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Visi trys Kijevo „Budivelnik“ (4-3) lietuviai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Ukrainos čempionai iškovojo lengvą pergalę.

Dainiaus Šalengos, Darjušo Lavrinovičiaus ir Michailo Anisimovo atstovaujama ekipa namie 82:55 (16:20, 21:7, 21:15, 24:13) nepasigailėjo iki tol be pralaimėjimų žygiavusios Donecko „Donetsk“ (7-1) komandos.

Įspūdingą mačą sužaidė 34 metų 212 cm ūgio Lavrinovičius, kuris per 29 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo, išprovokavo 4 ir užsidirbo 2 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.

28 minutes aikštelėje praleidęs 29 metų 214 cm ūgio Anisimovas taip pat pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 6 ir užsidirbo 2 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

36 metų 197 cm ūgio Šalenga per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 5 pražangas, 2 kartus suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

„Budivelnik“: Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas po 19, Ricky Minardas 17, Janis Strelniekas 12, Dainius Šalenga 10.

„Donetsk“: Benas McCauley 16, Marko Killingsworthas 11, Bernardas Kingas 10.