Ketvirto kėlinio pradžioje atsilikinėdami 8 taškais, Čikagos „Bulls“ (3-3) krepšininkai susikaupė ir iškovojo svarbią pergalę. „Buliai“ savo aikštėje 89:80 (24:25, 19:23, 16:18, 30:14) įveikė Indianos „Pacers“ (4-3).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui „Pacers“ pirmavo 68:60, tačiau šeimininkai spurtavo 10:2 ir po Kirko Hinricho metimo išsiveržė į priekį – 70:69. Komandos lygiai kovėsi visą ketvirtą kėlinį ir mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Po keturių iš eilės „Bulls“ krepšininkų taškų jų ekipa išsiveržė į priekį (81:77), tačiau Danny Grangeris likus žaisti 34 sekundes pataikė tolimą metimą ir „Bulls“ persvara sumenko iki taško – 81:80.

Visgi kitoje atakoje Hinrichas atsakė tritaškiu ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Vos 5 minutes aikštėje praleidęs Šarūnas Jasikevičius prametė abu tritaškius bei vienintelį dvitaškį ir taškų nepelnė. Lietuvis taip pat kartą prasižengė.

„Pacers“: Alas Harringtonas 19, Danny Grangeris 18, Jermaine’as O’Nealas 12, Stephenas Jacksonas 10 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 23, Luolas Dengas 21 (12 atk. kam.), Andresas Nočioni 12, Benas Wallace’as (18 atk. kam.) ir P.J.Brownas po 8.

AL
puikus saro pasirodymas- tikriausiai po tokio rezultatyvaus sezono vel bus per labai pavarges kad zaist uz LIETUVA !!!