Rezultatyvus Valdo Vasyliaus žaidimas lėmė antrąją „Old Dominion Monarchs“ pergalę NCAA pirmenybėse. Lietuvio klubas 69:61 nugalėjo „Arkansas State Indians“.

Lietuvis žaidė 22 minutes ir, pelnęs 17 taškų, buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 7, 1 tritaškį iš 2 ir 8 baudas iš 10, atkovojo 6 kamuolius, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ ekipa nesėkmingai pradėjo naują sezoną. Ji 82:88 nusileido „Charlotte 49ers” komandai.

Rezultatyviausias iš lietuvių buvo Žygis Šeštokas, per 35 minutes pelnęs 15 taškų (2/2 dvit., 3/9 trit., 2/3 baudų), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus suklydęs.

Arminas Urbutis žaidė 14 minučių ir pelnė 4 taškus (2/2 dvit.) bei atkovojo 2 kamuolius, o Mantas Leonavičius per 5 minutes taškų nepelnė, atkovojo kamuolį bei kartą prasižengė.

Pralaimėjimą patyrė ir Laimio Kisieliaus „William & Mary Tribe”, 60:70 nusileidusi „Kansas State Wildcats“. Lietuvis per 35 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/3 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Rezultatyvus Pauliaus Morkeliūno žaidimas padėjo pergalingai sezoną pradėti „Long Island Blackbirds“ ekipai. Ji 73:59 nugalėjo „Binghampton“ universitetą. Lietuvis per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Aurimas Adomaitis per 7 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Antrą pergalę šventė „St. John‘s Red Storm“, 72:49 sutriuškinusi „Navy Midshipmen“. Nugalėtojams atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 6 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.

Nesėkmingai sezoną pradėjo Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“, 62:78 nusileidę „Fayton Flyers“. „Centras“ iš Lietuvos per 16 minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Triuškinamą pergalę šventė Pauliaus Pacekvičiaus „Rice Owls“, 118:66 nepalikę vilčių „Paul Quinn Tigers“. Lietuvis per 15 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius bei dukart prasižengė.