Penktąją pergalę iš tiek pat galimų šventė daugkartinės Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės. Jos šeštadienį išvykoje 98:65 nugalėjo Kauno „Laisvę“.

TEO į Kauną atvyko ne geriausios sudėties: dėl nosies lūžio, patirto per moterų Eurolygos rungtynes trečiadienį, negalėjo rungtyniauti Aušra Bimbaitė, o amerikietei Katie Douglas leista pailsėti. Vietoje šios krepšininkės į sudėti grįžo Kristina Haynie, kuri pastaruoju metu dėl užimtų leistinų legionierėms vietų buvo priversta stebėti žaidimą iš šalies.

Nepaisant šių netekčių, vilnietės tik antrame kėlinuke kiek atsipalaidavo ir leido „Laisvei“ į didžiąją pertrauką išeiti turint 4 taškų deficitą. Antroje rungtynių pusėje vaizdas pasikeitė. TEO susikaupė, padidino rungtynių tempą ir, laimėdamos trečiąjį ketvirtį 19-os taškų persvara, išsprendė rungtynių nugalėtojų klausimą.

Sostinės komanda dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių, jų sugriebdama dvigubai daugiau nei varžovės.

Vos viena Kauno krepšininkė peržengė 10-ies pelnytų taškų ribą. „Laisvės“ gretose 22 taškus pelnė Jovita Jutelytė (10/11 baudų), Milda Sauliūtė (5 perimti kamuoliai) ir Lina Dambrauskaitė pridėjo po 8.

TEO komandai 23 taškus įmetė Sandra Valužytė, taip pat atkovojusi 8 kamuolius. 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Gintarė Petronytė, o 16 taškų – Haynie. Dvigubą dublį (11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių) pasiekė Jelena Leučenka.