Triuškinančią pergalę Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai savo aikštelėje 38 taškų skirtumu 100:62 (19:12, 26:14, 30:15, 25:21) sutriuškino Kauno „Atletą“.

Šį sezoną BBL pirmenybėse „Atletas“ iš devynių žaistų rungtynių pralaimėjo aštuonias. Vidutiniškai Kauno ekipa pralaimi 33,8 taško skirtumu.

Šiose rungtynėse svečiai priešintis sugebėjo tik pirmas penkias pirmojo kėlinio minutes kai „Nevėžis“ priekyje buvo 3 taškais (12:9), tačiau per likusį rungtynių laiką kėdainiškiai tik didino savo atotrūkį ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius sakė, jog ir šįkart lengvų rungtynių nelaukė. „Gal kam ir atrodo, kad kol kas „Atletas“ nepajėgus pelnyti pergalių, tačiau mes taip nemanėme. Gąsdino tai, kad turėjome žaisti be poilsio, nes išvakarėse vykusi dvikova su „Panevėžiu“ pareikalavo labai daug jėgų. Be to, net pats silpniausias varžovas gali pateikti nemalonių staigmenų. Taigi į varžybas rinkomės laukdami rimto pasipriešinimo. Džiugu, kad tikrovėje tokios baimės pasirodė nepagrįstos. Kai supratom, kad pergalė jau mūsų, leidom komandos lyderiams pailsėti ir į aikštę bėgo visi žaidėjai. Galiu pasakyti, kad šiandien buvau labai geras treneris, nes žaidė visi“,  nusišypsojo „Nevėžio“ strategas.

Kauniečių treneris Darius Sirtautas nuo rungtynių komentarų atsisakė.

„Nevėžis“: Tomas Rinkevičius 21 taškas, Mindaugas Sakalauskas 20 (11 atk. kam.), Povilas Šakinis 15, Žydrūnas Stankus 12, Giedrius Rinkevičius ir Juozas Ramanauskas po 10.

„Atletas“: Valdas Dabkus 23 taškai, Remigijus Traimas 19 (14 atk. kam.), Singaras Tribe 13, Mindaugas Kriaučiūnas 7.