Sėkmingai Italijos antrosios lygos aštuntojo turo rungtynės, kurios vyko sekmadienį, susiklostė lietuviams, tačiau jų klubams sekėsi skirtingai.

Rezultatyviausias rungtynes šį sezoną sužaidė Mindaugas Žukauskas, tačiau jo Pezaro „Scavolini Spar“ ekipa namie 83:94 (19:21, 19:23, 18:28, 27:22) nusileido Pavijos „Edimes“ krepšininkams.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Žukauskas per 36 minutes surinko 21 tašką (3/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 6/7 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Rezultatyvus buvo ir Mindaugas Katelymas, o jo komanda šventė pergalę. Moferačio „Junior Casale“ komanda, kuriai atstovauja lietuvis, išvykoje 82:75 (14:22, 32:16, 18:24, 18:13) nugalėjo Novaros „Cimberio“ ekipą.

Katelynas mačą pradėjo starto penkete ir per 37 minutes surinko 16 taškų (6/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų). Puolėjas taip pat sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, bet po 3 kartus prasižengė ir suklydo.

Žukausko klubas tarp 16 komandų dalijasi 4-7 vietomis. Per 8 mačus Pezaro krepšininkai šventė 5 pergales. Tuo tarpu Katelyno komanda, laimėjusi 3 dvikovas, dalijasi 10-12 pozicijomis.