Ukrainos krepšinio lygoje sekmadienį vyko dvejos rungtynės, kuriose žaidė lietuviai. Penki į aikštę išbėgę legionieriai iš Lietuvos kartu pelnė 46 taškus.

Sėkmingas lietuvių žaidimas atvedė Čerkasų „Mavpy“ klubą į pergalę. Namie dviejų lietuvių komanda 104:96 (33:27, 27:22, 20:24, 24:23) palaužė Krivoj Rogo „Krivbasket“ krepšininkus.

Rolandas Jarutis per 28 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Arnas Kazlauskas per 25 minutes įmetė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/3 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas taip pat 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kitose rungtynėse susikovė klubai su lietuviais. Sumų „Sumychimprom“, treniruojami Rimanto Endrijaičio, namie 90:68 (18:18, 22:11, 22:16m 28:23) nepaliko vilčių Dnepropetrovsko „Dnepr“ komandai.

Nugalėtojams Mantas Ignatavičius per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Mindaugas Budzinauskas per 22 minutes prie pergalės prisidėjo 4 taškais (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), 7 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir bloku. Jis taip pat kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Pralaimėtojų komandoje 12 minučių žaidęs Donatas Zavackas surinko 2 taškus (0/2 dvitaškių, 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Jo komandos draugas Tautvydas Lydeka dėl traumos nerungtyniavo.