Kėdainių „Nevėžio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos bei jų žaidėjai praėjusią savaitę buvo SEB Baltijos krepšinio lygos centre. Visos keturios savaitės nominacijos susijusios su dviem šiais klubais.

Naudingiausiu SEB BBL savaitės žaidėju tapo „Nevėžio“ atstovas Mindaugas Sakalauskas, o Kėdainių klubas išrinktas geriausia savaitės ekipa.

„Nevėžis“ laimėjo abejas žaistas rungtynes, o daugiausiai prie pergalių prieš Kauno „Atletą“ bei „Panevėžį“ prisidėjo Sakalauskas. Per šiuos mačus puolėjas vidutiniškai pelnė 22,5 taško, atkovojo 7,5 kamuolio bei atliko 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Neptūno“ puolėjo Vitalijaus Stanevičiaus pasirodymas prieš Vilniaus „Sakalus“ išrinktas geriausiu individualiu pasirodymu praėjusią savaitę. Sekmadienį į varžovų krepšį Stanevičius per 31 minutę įmetė 25 taškus (8/12 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų) ir atkovojo 7 kamuolius.

Tuo tarpu uostamiesčio komandos dvikova su Valmieros „Lačplėša alus“ išrinkta geriausia praėjusią savaitę. Po atkaklios kovos Klaipėdoje svečiai laimėjo 87:84. Pratęsimą išplėšti galėjo Andrius Petkūnas, tačiau klaipėdiečio tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis buvo netikslus.

Na rungtynės su Valmiera tikrai geros buvo, intrigos gale belekiek :)) o prieš Sakalus stanevičius dievukas buvo, tikėkimes čia jau buvo atsigavimas po ligos, o ne vienadienis tks pasirodymas :)