Antrą pergalę Šiaurės Amerikos koledžų atletų asociacijos (NCAA) krepšinio varžybose iškovojo „Duke Blue Devils“ ekipa, kuriai atstovauja Martynas Pocius, 72:48 įveikusi „Georgia Southern Eagles“. Pocius žaidė vos 7 minutes ir nė karto nemetė į krepšį, kartą suklydo.

Rezultatyvus Vytauto Valiulio žaidimas nepadėjo jo „Citadel Bulldogs“ įveikti „Iowa Hawkeyes“ – 53:75. Antrakursis gynėjas iš Lietuvos per 26 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Triuškinamą pergalę iškovojo Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Bucaneers“, 101:43 nepalikdama vilčių „Florida Christi Suns“. Antrakursis puolėjas iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 16 minučių pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Antrą pergalę šventė Donato Račkausko „Southern Methodist Mustangs“, 70:54 nugalėjusi „McNeese State Cowboys“. Per 23 minutes Račkauskas pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/1 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Pirmą pergalę sezone iškovojo „Sam Houston State Bearkats“, 94:45 nepalikusi vilčių „Texas A&M-International Dustdevils“. Nugalėtojams atstovaujantis Dominykas Kvedys per 12 minučių pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Antrą pralaimėjimą patyrė Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 64:78 nusileidusi „Towson Tigers“. Zimnickas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 26 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 0/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Antrąkart per tiek pat mačų pralaimėjo Tomo Pranciliausko „Pepperdine Waves“, 58:83 turėjusi pripažinti „Northern Iowa Panthers“ pranašumą. Lietuvis per 22 minutes pelnė 3 taškus (1/7 metimų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Žeminantį pralaimėjimą patyrė Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“, net 35:80 nusileidusi „Illinois Fighting Illini“. Vidurio puolėjas iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir per 8 minutes taškų nepelnė, pramesdamas vienintelį dvitaškį, atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.