Antrąją pergalę antrose Izraelio krepšinio čempionato rungtynėse šventė Tel Avivo „Maccabi“ klubas. Nugalėtojų titulą ginanti „Maccabi“ komanda pirmadienį išvykoje 96:76 (23:20, 18:21, 29:22, 26:14) nugalėjo Aškelono „Ironi“ ekipą.

Nuo varžovų „Maccabi“ atitrūko tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kai sėkmingai sužaidė Rodney Bufordas ir Nikola Vujčičius. Per paskutines 10 minučių „Maccabi“ tik padidino pranašumą ir pasiekė pergalę 20 taškų skirtumu.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Simas Jasaitis per 13 minučių prie „Maccabi“ pergalės prisidėjo 7 taškais (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 kartus prasižengė.

„Ironi“: Marcusas Hattenas 24 taškai, Oras Eytanas ir Mushonas Yaakosi (13 atk. kam.) po 19.

„Maccabi“: Rodney Bufordas 24 (24 minutės), Willas Bynumas 18, Nikola Vujčičius ir Yotamas Halperinas po 9.

na jei nebutu greit prazangu prisirinkes, tai jauciu butu ir ilgiau aiksteleje laike... hmm o siaip labai nesamoniu nedaro kaip matosi, saunuolis :)