Kšyštofas Lavrinovičius pelnė 13 taškų, atkovojo 16 kamuolių, 7 kamuolius iš varžovų perėmė ir blokavo 6 oponentų metimus. Toks įspūdingas lietuvio pasirodymas padėjo Kazanės „Uniks“ komandai švęsti pergalę ULEB taurės rungtynėse.

Antradienį vykusiame trečiojo turo mače namie Antano Sireikos auklėtiniai 106:88 (27:20, 29:23, 27:17, 23:28) nugalėjo Bošo „Eiffel Towers“ krepšininkus. Prie pergalės Saulius Štombergas prisidėjo 14 taškų.

Pranašumą Kazanės komanda, kuri vertėsi be traumuoto Darjušo Lavrinovičiaus, įgijo dar per pirmąjį kėlinį. Laimėjusi atkarpą 17:4, antrajame kėlinyje „Uniks“ ekipa atitolo 18 taškų skirtumu (44:26). Per likusį laiką varžovai deficito panaikinti nesugebėjo.

Nugalėtojams Štombergas per 22 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių), perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Lavrinovičius aikštėje praleido 26 minutes. Jis pataikė 2 dvitaškius iš 5, 2 tolimus metimus iš 8 bei 3 baudas iš 4.

„Unics“ šventė antrąją pergalę D grupėje, tuo tarpu Bošo krepšininkai patyrė antrąją nesėkmę.

kur per cempa buvo, kad taip paloses butu.... :)
2006-11-15
+1
nu rodikliai taij geri .... 7stl ir 6 block o dar atkovotu 16 :)) cia tikrai net nba netep daznai sulose centrai.... nekiekvienas sugeba centras 6 blokus atrasyti ir dar kaip centras 7 perimti... grazu !
2006-11-15
+2
siaip tai Lavrikas mete 7 tritaskius o ne 8...
2006-11-15
+1
Sarai>
Tarpmokyklinese turejom centra, kuris po 10 bloku er rungtynes israsydawo :))) Bet ten ir lygis ne tas :))
ULEB Cup ir LKF taure tai kaip diena naktis :)