„Panevėžio“ krepšininkai antradienį (11.14) Klaipėdoje žaidė atsakomąsias trečiojo LKF taurės varžybų etapo rungtynes su „Naftos-Uni-Laivitės“ ekipa. Rungtynes po permainingos kovos 86:78 laimėjo uostamiesčio krepšininkai.

Susutikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, ir pusantro kėlinio jų pranašumas svyravo nuo 9 iki 12 taškų, o baigiantis antrajam ketvirčiui puolime sustoję klaipėdiečiai leido „Panevėžiui“ susikrauti ir solidžią 15 taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos daugiausiai puikaus „Naftos-Uni-Laivitės“ aukštaūgių žaidimo dėka, svečių atotrūkis ėmė mažėti. Prieš ketvirtąjį kėlinuką panevėžiečiai dar buvo priekyje 10 taškų skirtumu, tačiau kovingų uostamiesčio krepšininkų tai neišgąsdino.

Sumaniai puolime ir gynyboje žaidę klaipėdiečiai ėmė sparčiai mažinti deficitą, o likus žaisti 3 minutes rezultatas tapo lygus. Rungtynių pabaigoje svečiai pradėjo klysti, o taškais varžovų klaidas pavartę klaipėdiečiai iškovojo pergalę 8 taškų skirtumu.

Pirmąjį mačą savo aikštėje „Panevėžys“ buvo laimėjęs rezultatu 78:74.

„Nafta-Uni-Laivitė“: Marius Runkauskas 25 taškai, Artūras Kaubrys ir Egidijus Dimša po 12.
„Panevėžys“: Vaidas Trepočka 14 taškų, Giedrus Jankauskas 13, Tomas Gaidamavičius 12.

b
krc Simai reiketu jau turet ir savo maikona =] o ne svetimuose zaist !
2006-11-15
metas daryt pereinamasias varžybas tarp LKL ir LKAL
2006-11-15
+1
to b
ten ne zyle buvo. :D tas zveris yra simas galdikas, o zaide jis su gedimino zyles apranga, kures sedejo ant suolo del traumos, o visi sauke jo pavarde. zyle, zyle, zyle. :D krc simai tu zveris, padejo tau su mumis trenke pries varzybas... :D
2006-11-15
b
Zyle zveris....!!! jo del to limito tai nesamone .. butu 2 legioneriai tai ir Z miska gal patvarkytu :D Tanokai zopa
2006-11-15
+1
Klaipedieciai saunuoliai. Parode, kad stovintis LKL vanduo virsta pelke. Paneveziui ir Atletui reiketu rimtai pagalvoti ar jiems vieta stipriausioje lygoje. Dar karta irodyta, kad auksciausiai klubai neisnaudoja visu salies krepsinio rezervu. Daug gabiu jaunuoliu zaidzia NKL, o vidutinybes devi LKL klubu marskinelius. Kol kas negalima sakyti, kad absoliuti dauguma geriausiu krepsininku zaidzia LKL. Be to, sutinku su siulymu visuose taures etapuose taikyti legionieriu limita. Tai nors kazkuo issiskirtu lkf taure nuo LKL ir BBL.
2006-11-15
+1
panevezys sudas komanda,nekam tikusia!
2006-11-15
+1
Galėtų visuose etapuose tas limitas būti. Tai nors kažkuo išsiskirtų lkf taurė nuo lkl ir bbl. Ir būtų įdomu pamatyti lietuviškas komandas. Turbūt Šiauliai būtų favoritai.:)