Pirmą pralaimėjimą trečiose ULEB taurės rungtynėse patyrė Vilniaus „Lietuvos rytas“. LKL bei BBL čempionas antradienį išvykoje 77:78 (24:25, 22:21, 19:16, 12:16) nusileido Bambergo „Brose Baskets“ ekipai.

Po minutės pertraukėlės „Lietuvos rytas“ per paskutinę ataką galėjo išplėšti pergalę, tačiau Robertas Štelmaheris prarado kamuolį ir palaidojo viltis švęsti pergalę.

Tomas Delininkaitis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pelnė 4 taškus ir išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį 77:76, nors vilniečiai atsilikinėjo 70:76. Tačiau De Juanas Collinsas realizavo dvitaškį, o klaida palaidojo „Lietuvos ryto“ viltis laimėti.

Visą rungtynių laiką kova buvo atkakli ir permainingas, tačiau mačo pabaigoje sėkmė nusišypsojo vokiečiams. „Lietuvos ryto“ negelbėjo netgi Eurelijaus Žukausko debiutas ULEB taurėje. Vidurio puolėjas ketvirtajame kėlinyje sužaidė dvi minutes, per kurias nepasižymėjo.

„Brose Baskets“: De Juanas Collinsas 20 taškų (10 rez. perd.), Adamas Harringtonas 17, Darrenas Fennas 12, K'Zellas Wessonas 9 (9 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 14 (16 minučių, 5/5 dvitaškių), Joao Paulo Batista 12 (6/6 dvitaškių), Robertas Štelmaheris ir Tomas Delininkaitis po 10, Andrius Šležas 9, Andre Emmettas 8, Matthew Nielsenas 6, Titusas Ivory 3, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Jomantas po 2, Janis Blūmas 1.

zal_ltu ---> apie plytas jusu arenos statybai :))
2006-11-16
+1
zopa
2006-11-15
Nastia mne smotriet basketbol! blia
2006-11-15
chaosmaker apie kokias plytas kalbi tas kur pakrove BROSE rytui?? Nes cia tema apie ryto nuostabu zaidima :)))
2006-11-15
-3
lopai jus visi!eikit nax!
2006-11-15
laba diena zetas :) ar plytas arenos statybai jau atveze? :))
2006-11-15
+1
nereik pergyvent, dar i r taip su tokia sudetim gerai iki siol zaide
2006-11-15
Manau,kad pirmiausia reikia treneri keisti, sodina Zuka, keitelioja, nesamones daro! :) na, rytfaniam tai manau reiktu ne maziau rekaut ir ieskot 7 lietuvio:D o tai is LKL mes:DDD
2006-11-15
>AL
Priminisu kad Rytas pernai irgi Bamberga lengvai padare, net lengviau nei Z :P Tad nesipusk...
2006-11-15
-1
Zino Lietuvos Rytas pries ka galima pralosti :), paaukojo vienas rungtynes treneris, kad LKL neuzliuliuotu. Nieko baisaus nenutiko. Gruodzio 2d bus idomios rungtynes. Ju dabar labiausiai ir laukiu. Sekmes Zalgirio komandai.
2006-11-15
-2
AL
ha, ha, ha
priminsiu, kad praejusiame sezone zalgiris bamberga (dabar Brose Baskets) uztikrintai nugalejo... :)
2006-11-15
+1
Jus kompanija kwailiu ne LR :D
2006-11-15
1 Tashku gawo ir wiskas ? Jum pasaulio pabaiga , taij blm jus botaij ! ;D Jau kaij gawo tiaj wisi lewaij suzhaijde wisi nemoka losht , treneris noobas ir wisi lamos ... Blm Kwailiu kompanija , (aisq newisi ) .
2006-11-15
-1
bliat pasikrove nuo kazkokiu lopu! nu jo, kas toliau???
2006-11-15
-1
bechladiene kazkokia
2006-11-15
+1
Lukauskis losia kaip abugalvis. Kaip ji i rinktine kviete tai neisivaizduoju.
2006-11-15
-1
Nesuprantu, ko cia visi putojasi. Pralose na tai kas. Zaide varzovu aiksteleje ir kaip sako Machoricius svarbu nedaug gauti, kad butu galima atsilosti. Butu nepataikes De Juanas Collinsas pergale butu. Komentarai, kad ne ta isleido taip pat nepagristi. Ar mate kas nors tas varzybas? Jei nemate , o tik is protokolo komentuooja, tai tokie komentarai nieko verti.
2006-11-15
+2
bliabagaila,bet neko tokio,lietuvos rytas dar irodiskad nera silpni!:)
2006-11-15
-1
Siandien isvis diena idomi gavosi (uzuojauta kas kotorose losia)... Realas su Kanarija skrido zemes kojom nesiekdami, Siena pasivijo ir padare Chimkus, LR atsikrove (gerai, kad nedaug)... Kaip ten Eurolygoj sako - silpnu komandu nera???
2006-11-15
-1
Žydelis kiba apsirūkė su Joneliu. Jo veiksmai šiandien buvo sveiku protu nesuvokiami: Petravičius su 14 taškų per tiek pat minučių ir 100% pataikymu nuo 27 minutės padavinėja rankšluosčius, o į aikštę esant -1 deficitui 4-am kėliny eina Žukauskas, kuris net LKL nežaidžia...
Dar gerai baigėsi, nes galėjo kaip Gran Canariai nutikti...