Mantui Kalniečiui iki dvigubo dublio pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis buvo vieni rezultatyviausių Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-3) komandos žaidėjų, tačiau to pergalei nepakako.

Jevgenijaus Pašutino treniruojamas klubas VTB Vieningosios lygos mače svečiuose 76:86 (18:19, 13:25, 22:15, 23:27) nusileido Donecko „Donetsk“ (5-3) ekipai.

31 metų 201 cm ūgio Jasaitis ant parketo praleido 29 minutes, pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

27 metų 195 cm ūgio Kalnietis per 36 minutes pelnė 14 taškų (4/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Donetsk“: Benas McCauley 25, Bernardas Kingas 16 (10 rez. perd.), Marco Bernardas Killingsworthas 12, Maksimas Korniyenka 9.

„Lokomotiv“: Richardas Hendrixas 16, Simas Jasaitis 14, Mantas Kalnietis 14 (9 rez. perd.), Marcusas Williamsas 8.