Antrą nesėkmę FIBA Europos taurės turnyre patyrė „Šiaulių“ ekipa, namie tik po pratęsimo pripažinusi Gravlino-Diunkerko „Maritime“ komandos pranašumą 101:106 (32:23, 22:31, 20:19, 14:15, 13:18).

Rungtynių kulminacija tapo paskutinės ketvirto kėlinio sekundės, kuomet prie baudų metimo linijos stojo „Maritime“ puolėjas Rickey Paudlingas. Tuomet „Šiauliai“ buvo priekyje minimalia persvara (88:87). Paudlingas turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jis pataikė vos vieną baudą ir „Maritime“ tenkinosi pratęsimu.

Pridėtam laikui daugiau jėgų buvo išsaugoję prancūzai, kurie ir šventė pergalę.

Dainius Adomaitis buvo rezultatyviausias „Maritime“ ekipoje. Jis prie pergalės prisidėjo 23 pelnytais taškais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis 25, Tadas Klimavičius 24, Arvydas Čepulis 18.
„Maritime“: Dainius Adomaitis 23, Rahshonas Turneris 21, Rickey Pauldingas 19.

Gaila, jauciu sansai patekt i kita etapa sumazejo iki minimumo.