Antrąjį pralaimėjimą moterų Eurolygos varžybose patyrė Lietuvos bei Baltijos krepšinio lygų čempionė Vilniaus TEO ekipa. Vilnietės išvykoje po atkaklios kovos 76:85 (22:20, 21:27, 16:19, 17:19) nusileido Šoprono „MKB Euroleasing" komandai iš Vengrijos.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės po Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės taškų iš po krepšio vilnietėms pavyko išsiveržti į priekį (72:70).

Vis dėlto netrukus vengrės atsakė taikliu tritaškiu, o rungtynes baigė, pusketvirtos minutės atkarpą laimėdamos 13:3.

Sėkmingiau rungtynes pradėjusi TEO ekipa pirmavo beveik pusantro kėlinio, tačiau iniciatyvą perėmusios aikštės šeimininkės netruko išlyginti ir persverti rezultatą. Iki ketvirtojo kėlinio vidurio „MKB Euroleasing" dažnai pirmavo 8-10 taškų skirtumu, tačiau daugiausiai Katie Douglas pastangomis TEO ekipa pavijo varžoves.

Rezultatyviausiai TEO komandoje rungtyniavo 20 taškų pelniusi ir 7 kamuolius atkovojusi Douglas. Štreimikytė-Virbickienė surinko 17, Sandra Valužytė ir Ebonie Hoffman pridėjo po 11, Eglė Šulčiūtė – 10, Rima Valentienė – 5, Jelena Levčenka – 2 taškus.

Lietuvos čempionėms per šias rungtynes dėl traumos negalėjo padėti Aušra Bimbaitė. Jai per praėjusio trečiadienio Eurolygos rungtynes su Skijaus „Famila Basket" klubu buvo sulaužyta nosis.