Toliau be pralaimėjimų Eurolygoje žygiuoja Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai, ketvirto turo rungtynėse 87:71 (18:20, 19:16, 21:15, 29:20) įveikę Romos „Lottomatica“ ir išlikę B grupės lyderiais.

„Panathinaikos“ savo pranašumą įrodė rungtynių pabaigoje. 38-ąją mačo minutę po Vlado Ilievski tritaškio ir keturių Davido Hawkinso baudų ekipas skyrė vos 5 taškai (74:69), tačiau tada svečių puolimas sustojo ir tuo pasinaudoję šeimininkai be atsako pelnė 13 taškų, padidindami skirtumą iki triuškinančio – 87:69.

Sėkmingai nugalėtojų gretose pasirodė Ramūnas Šiškauskas. Per 23 minutes jis pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė.

Tuo tarpu Robertas Javtokas ant parketo praleido 3 minutes, per kurias pasižymėjo tik tuo, kad jo metimas buvo blokuotas.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 16 taškų (10 atkovotų kamuolių), Sani Bečirovičius 15, Ramūnas Šiškauskas 14, Kostas Tsartsaris 12, Nikos Chatzivrettas 10.

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 17, Vlado Ilievski 16, Ognjenas Askrabičius 13.

javtokas tik lietryty ir galetu pasizymet, nes jie geresniu neiperka.. ji sginyboj tikrai nepakaiciamas, bet puolime nulis, o dar su tokiu baudu pataikymu