Dramatišką pergalę Eurolygos C grupėje šventė Salonikų „Aris“ ekipa, kuriai atstovauja Simonas Serapinas. Ji savo aikštėje 74:72 (25:24, 10:17, 20:9, 19:22) palaužė Po Ortezo „Elan Bearnais“.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes „Elan Bearnais“ pirmavo 71:66, tačiau Michaelo Wilkinsono tritaškis sumažino skirtumą daugiau nei perpus – 71:69.

Baudą pataikęs EB atstovas Michaelas Wrightas padidino persvarą iki 3 taškų, tačiau Savvas Iliadis ir Terrellas Castle‘as sumetė po dvi baudas ir išvedė „Aris“ į priekį – 73:72.

Prancūzai turėjo progą persverti rezultatą, tačiau Michaelas Baueris prarado kamuolį ir tuoj pat prasižengė prieš Alexą Scalesą. Pastarasis pataikė tik vieną baudą iš dviejų, taip palikdamas „Elan Bearnais“ galimybę išlyginti rezultatą. Visgi paskutinis tolimas Clinto Harrisono metimas skriejo pro šalį ir „Aris“ šventė pergalę.

9 minutes žaidęs Serapinas nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą ir dukart pats pažeidė taisykles.

„Aris“: Terrellas Castle‘as 19, Alexas Scalesas 18, Jeremiah Massey 15 (12 atkovotų kamuolių), Savvas Iliadis 13.

„Elan Bearnais“: Brittonas Johnsonas 19, Clintas Harrisonas 14.