Trečiąją pergalę Eurolygos varžybų A grupėje šventė Vitorijos „Tau Ceramica" ekipa. Baskai namie po atkaklios kovos 68:65 (15:15, 24:13, 17:23, 12:14) įveikė Stambulo „Efes Pilsen" krepšininkus ir išliko tarp A grupės lyderių.

Puikiai antrąjį kėlinuką sužaidę Vitorijos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (39:28), tačiau po didžiosios pertraukos turkai ėmė artėti. „Tau Ceramica" komandai saugų atstumą pavyko išlaikyti beveik iki finalinės mačo sirenos, tačiau susitikimui baigiantis Turkijos čempionai aikštės šeimininkų gerbėjus privertė gerokai pasijaudinti.

Likus žaisti 1 minutę po Cunyeto Erdeno perimto kamuolio ir per greitą ataką pelnyto dvitaškio „Efes Pilsen" priartėjo iki minimumo (65:66). Sugrąžinti kelių taškų pranašumą baskams galėjo Pablo Prigioni, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė. Vis dėlto lemiamą dvitaškį, likus žaisti 28 sekundes, įmetė „Tau Ceramica" ekipos kroatas Zoranas Planiničius.

Per likusį laiką abi komandos apsikeitė netaikliais baudų metimais, o paskutines 8 sekundes kamuolį išlaikiusi „Tau Ceramica" šventė pergalę.

„Tau Ceramica": Luisas Scola 17, Frederickas House'as 10 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Igoris Rakočevičius 9, Mirza Teletovičius 9.

„Efes Pilsen": Andrew Nicholasas 18 (5 kld.), Ermalis Kuqo 11, Cenkas Akyolas 11.