Sopoto „Prokom Trefl“ iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje, Maskvos „Dinamo“ įveikę 60:49 (14:14, 12:10, 18:10, 16:15). Pastariesiems tai buvo antrasis pralaimėjimas A grupėje.

Pirmąją rungtynių pusę komandos žaidė lygiai ir nei vienai nepavyko atitrūkti (10:10, 13:13, 24:24). Visgi po didžiosios susitikimo pertraukos rungtynių svarstyklės pradėjo krypti į lenkų pusę.

„Prokom Trefl“ trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 13:1, taip įgydama 12 taškų pranašumą (37:25).

Paskutinėje susitikimo atkarpoje rusai ėmė mažinti savo atsilikimą ir po Eddie Gillo tikslaus tolimo metimo komandas teskyrė 4 taškai – 44:40, „Prokom Trefl“ naudai.

Vis dėlto paskutinės rungtynių minutės sėkmingesnės buvo Sopoto krepšininkams, kurie netruko padidinti savo pranašumo iki saugios persvaros ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

Lietuvių, ginančių „Prokom Trefl“ garbę pasirodymas šio dienos varžybose buvo blankus. Donatas Slanina per 22 minutes surinko 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių) ir suklydo 3 kartus.

Tomas Masiulis per 20 minučių spėjo pelnyti 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudų), atkovoti 7 kamuolius ir prasižengti 5 kartus.

„Prokom Trefl“: Jasminas Hukičius 11, Huseinas Besokas 10, Christianas Dalmau 9

„Dinamo“: Bojanas Popovičius 14, Eddie Gillas 9, Travisas Hansenas 7.