Antroje Eurolygos B grupės vietoje įsitvirtino Tel Avivo „Maccabi“ ekipa, ketvirtadienį savo aikštėje 92:75 (26:5, 22:31, 24:22, 20:17) įveikusi Badalonos „Joventut“ ekipą. „Maccabi“ iškovojo trečią pergalę, o ispanai suklupo antrą kartą.

Žydai varžovus nokautavo jau pačioje mačo pradžioje. Per pirmas aštuonias susitikimo minutes jie įmetė 25 taškus, į savo krepšį praleisdami vos 3. Iš viso per pirmą kėlinį „Joventut“ pelnė vos 5 taškus, 3 iš jų – baudų metimais.

Ricardo Rubio tritašis antro kėlinio pradžioje nutraukė 18 iš eilės netaiklių metimų seriją ir per antrą kėlinį „Joventut“ sugebėjo įmesti net 31 tašką. Nors ir antroje susitikimo dalyje ispanai puolė sėkmingiau, tačiau „Maccabi“ išsaugojo anksti susikrautą persvarą ir šventė pergalę.

30 minučių žaidęs „Maccabi“ legionierius Simas Jasaitis pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Maccabi“: Nikola Vujčičius 26 taškai (10 atkovotų kamuolių), Willie Bynumas 17, Lioras Elyahu 14 (12 atk. kam.), Simas Jasaitis 13, Yotamas Halperinas 11.

„Joventut“: Lubošas Bartonas 20, Charlesas Gainesas 16 (4/12 baudų), Elmeris Bennetas ir Ferranas Lavina po 9.