Eurolygos A grupės autsaiderių dvikovoje pirmąją sezono pergalę šventė Kelno „RheinEnergie“, išvykoje 90:86 (16:16, 21:19, 28:15, 25:36) įveikusi Bolonijos „Climamio“. Pastaroji tapo vienintele Eurolygos komanda, šį sezoną dar nepatyrusia pergalės džiaugsmo.

Kelno ekipai tai buvo apskritai pirmoji pergalė Eurolygoje per visą klubo istoriją. Šiemet stipriausioje Senojo žemyno lygoje debiutuojantys Vokietijos čempionai pralaimėjo pirmąsias trejas rungtynes, tačiau Bolonijoje atlaikė varžovų šturmą ir triumfavo.

Trečio kėlinio pabaigoje „RheinEnergie“ pranašumas buvo net 19 taškų (65:46), tačiau „Climamio“ nepasidavė ir paskutinio ketvirčio pradžioje priartėjo iki 8 taškų (59:67). Visgi tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti „Climamio“.

Nors per 4 paskutines susitikimo minutes šeimininkai pataikė net 5 tolimus metimus, tačiau Kelno krepšininkai šaltakraujiškai mėtė baudų metimus ir išsaugojo saugią persvarą iki pat mačo pabaigos.

„RheinEnergie“: Ronaldas Burrellas 20 taškų, Marcusas Faisonas 15, Martinas Gortatas 12, Demondas Malletas ir Aleksandras Nadjfeji po 11.

„Climamio“: Davidas Bluthenthalis 29 (7/7 dvit., 5/7 trit.), Robertas Fultzas 13, Jamelis Thomasas 10.