Malagos „Unicaja“ iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje, savo aikštėje 62:55 (23:12, 13:8, 14:22, 12:13) nugalėjusi Liublianos „Union Olimpija“ krepšininkus.

Prieš tai vykusiose trejose rungtynėse ispanams fatališkai nesisekė - dvejas jie pralaimėjo po pratęsimo, o vienerias - per 0,1 sekundės, kai Badalonos „Joventut“ išplėšė pergalę.

Jau penktąją susitikimo minutę ispanai pradėjo spurtą 17:5, po kurio „Unicaja“ pranašumas išaugo iki 15 taškų (27:12). Vėliau „Unicaja“ savo persvarą dar padidino iki 18 taškų (42:24).

Paskutinėje susitikimo atkarpoje „Union Olimpija“ savo deficitą dar buvo sumažinę iki 4 taškų (53:57), tačiau pergalę šventė daugiau jėgų išsaugoję ispanai.

Liublianos „Union Olimpija“ ekipai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas Eurolygos B grupėje.

„Unicaja“: Jiri Welschas 16, Bernardo Rodriguezas 11, Danielis Santiago 10.

„Union Olimpija“: Sandi Čebularas 12, Teemu Ranniko 10.