Evaldas Lengvins prie pergalės pridėjo 29 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) buvo surengtos uraganinio puolimo lenktynės, kurias laimėjo Plungės „Olimpo“ (5-12) komanda. Ji išvykoje 121:109 (39:29, 22:22, 34:26, 26:32) pranoko Kauno „JAZZ-KTU“ (8-9) krepšininkus.

Dviženklę persvarą svečiai susikrovė jau įpusėjus pirmajam kėliniui (23:13, 6-ąją min.). Po dar dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų jau buvo triuškinantis (79:58, 24-ąją min.). Šio atsilikimo „JAZZ-KTU“ nepanaikino ir pergalė šventė plungiškiai.

Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė „Olimpo“ atakų organizatorius Elvinas Gintvainis, kuris per 32 minutes atliko 19 rezultatyvių perdavimų – tiek pat, kiek visa „JAZZ-KTU“ ekipa kartu sudėjus.

„JAZZ-KTU“: Mantvydas Stašelis 25, Artūras Lencevičius 19, Karolis Kokoška 14, Rokas Grinius 14, Matas Staniukaitis 13, Simas Raupys 9.

„Olimpas“: Deividas Keburys 30, Evaldas Lengvinas 29 (6/10 trit., 9/9 baudų), Dainius Vaitelis 28 (13 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 16 (5/5 dvit.), Elvinas Gintvainis 12 (19 rez. perd., 7 kld.).

Kitas rungtynes „JAZZ-KTU“ žias išvykoje su Jonavos „Petrochema“, o „Olimpas“ namuose išmėgins jėgas su „Vilniaus-MRU“ krepšininkais.