Septintąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Klivlendo „Cavaliers" (7-2) ekipa. Ji namie 92:76 (22:22, 20:23, 24:17, 26:14) įveikė Minesotos „Timberwolves" (3-5) komandos pasipriešinimą.

Svečiai iš Minesotos aikštės šeimininkams priešinosi du kėlinius. Antrąją mačo dalį puikiai gynęsi bei sėkmingai puolę „Cavaliers" žaidėjai laimėjo įtikinamu skirtumu ir šventė pergalę.

„Antroje mačo pusėje mūsų puolimas tarsi sustojo. Pelnant 31 tašką per antrąją rungtynių pusę nugalėti varžovų išvykoje neįmanoma", – tvirtino „Timberwolves" vyriausiasis treneris Dwane'as Casey.

Į ją Klivlendo klubą vedė 37 taškus pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs LeBronas Jamesas.

„Ši pergalė parodė, kokio kalibro esame. Jaučiame, kad esame viena geriausių lygos komandų ir dabar tai įrodome", – tvirtino Jamesas.

Per 22 minutes 14 taškų pelnęs Žydrūnas Ilgauskas pasiekė savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Lietuvis taip pat atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Iškovoję penktąją pergalę iš eilės „Kavalieriai" įsitvirtino Rytų konferencijos Centrinio pogrupio turnyrinės lentelės vieršuje ir artimiausius varžovus iš Detroito ir Indianos lenkia trimis laimėjimais.

„Cavaliers": LeBronas Jamesas 37 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 14 (8 atk. kam.), Damonas Jonesas 11.

„Timberwolves": Kevinas Garnettas 14 (11 atk. kam., 5 per. kam.), Craigas Smithas 12 (10 atk. kam.), Mike'as Jamesas 11 (6 rez. perd.), Markas Blountas 10.