Trečiąją nesėkmę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Indianos „Pacers" (4-5) krepšininkai, namie 91:100 (18:26, 23:25, 29:20, 21:29) nusileidę Naujojo Džersio „Nets" (5-3) komandai.

Sėkmingiau rungtynes pradėjusi „Nets" ekipa įpusėjus antrajam ketvirčiui pirmavo 39:25, tačiau po didžiosios pertraukos „Pacers" žaidėjai spurtavo 10:1 ir priartėjo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Danny Grangerio dvitaškio „Pacers" pirmą kartą nuo mačo pradžios išsiveržė į priekį (73:71), tačiau mačą dar vienu spurtu baigę svečiai šventė penktąją pergalę.

„Ši pergalė mums yra svarbi psichologiškai, – po mačo pareiškė „Nets" lyderis Vince'as Carteris, pelnęs 28 taškus ir buvęs vienas pagrindinių „Pacers" duobkasių. – Prieš tai vienas rungtynes laimėdavome, kitose patirdavome nesėkmę, šokinėjome tarsi ant svarstyklių. Dabar laimėjome jau antrą kartą iš eilės".

Pralaimėjusių ekipoje rungtyniaujančiam Šarūnui Jasikevičiui, Indianos komandos vyriausiasis treneris Rickas Carlisle'as vėl neleido pajusti žaidimo skonio. Lietuvis per 2 su puse minutės prametė visus 3 dvitaškius ir taškų nepelnė.

„Pacers": Alas Harringtonas 18, Jermaine'as O'Nealas 17 (9 atk. kam.), Jamaalas Tinsley 16 (6 rez. perd.), Marquisas Danielsas 14 (7 atk. kam., 5 per. kam.), Danny Grangeris 12.

„Nets": Vice'as Carteris 28 (7 atk. kam.), Nenadas Krstičius 18 (7 atk. kam.), Jasonas Kiddas 17 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Cliffordas Robinsonas 14.