Dešinės kojos nykštį susižeidęs Pablo Prigioni Niujorko komandai negalės padėti mažiausiai dvi savaites
Nuotr. Reuters-Scanpix
Niujorko „Knicks“ ekipa mažiausiai dvi savaites turės verstis be veterano Pablo Prigioni. 36 metų 192 cm ūgio įžaidėjas per praėjusios nakties rungtynes su Vašingtono „Wizards“ klubu susižeidė dešinės kojos nykštį.

Niujorko komandos medikai pranešė, kad argentiniečiui skilo piršto kaulas, todėl bent dvi savaites jis negalės sportuoti. Tiesa, operacijos krepšininkui neprireiks.

Starto penkete pakeitęs susižeidusį Raymondą Feltoną argentinietis paliko aikštę prasidėjus trečiajam kėliniui, kai „Knicks“ atsiliko 42:57.

Šį sezoną Prigioni aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 18,3 minutės, pelno po 3,9 taško, atkovoja po 1,9 ir perima po 1,3 kamuolio bei atlieka po 3,2 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

Niujorko klubas šį sezoną iškovojo 7 pergales, patyrė 17 pralaimėjimų ir NBA Rytų konferencijoje lenkia vos dvi komandas.